היי

נעים להכיר

 

רוני רבינו בוגרת לימודי עיצוב במכללה למינהל ובסטודיו 6B חיה ונושמת את עולם העיתונות והעיצוב כבר שנים רבות.

כשהפכתי לאימא וחיפשתי משרת אם נוחה קרובה לבית, שמשתי כתבת חברה ותרבות לטור שבועי קבוע ומבוקש שהתפרסם במשך 12 שנה. במקביל המשכתי  לכתוב מאמרים למגזיני עיצוב כמו עיצוב המטבח, בנין ודיור, וואלה עיצוב, נופים, HDL  ו-LIFE STYLE  כולל תוכן שיווקי לאתרי אינטרנט ולרשתות חברתיות.

על רקע דעיכת העיתונות המודפסת והמעבר לרשת הדיגיטלית, מצאתי את עצמי בוחרת בבירור ללמוד עיצוב. כיום  עם וותק של למעלה מעשור כמעצבת פנים אני מתמחה בעיצוב מטבחים וחללים פרטיים, אני מצליחה לשלב בין היותי מעצבת, עיתונאית וכותבת תוכן, השילוב מעשיר בי ידע, מפגיש אותי עם אנשי מקצוע מנוסים, מגמות עיצוב, טרנדים ובעיקר באפשרויות העיצוב ללקוח. 

אשמח להכיר ולעצב עבורכם, הפגישה הראשונה בני לבין הלקוחות היא היכרות והקשבה לצרכים ולחלומות שלכם  “אני מלווה את הלקוחות שלי לאורך כל התהליך עד לפרטים הקטנים”, אפשרי בכל שלב. פעמים רבות אני נשאלת מה סגנון העיצוב שלי ? אני מעצבת כפרי, מודרני ואקלקטי. התפיסה שלי לעזור לכם להתאים את החלומות לצרכים, כך שיהיה נוח ופרקטי ולא על חשבון מראה ויופי. הלקוחות שלי הם המרכז הם שותפים לכל התהליך מתוך הבנה ברורה שהם אמורות לחיות בבית וליהנות ממנו ובעיקר לאהוב אותו.  אני אעזור לכם לבחור, אחסוך לכם שיטוט מיותר ובעיקר אחבק אותכם בכל התהליך על מנת שתיהנו בו .

ronir255@gmail.com 050-555-4601

 

פגישת ייעוץ

פגישת יעוץ לעיצוב שהוא הקשבה לצרכים ולחלומות של הלקוח. בפגישה אפשר לקבל מידע רב, רעיונות יצירתיים ומעשיים ואומדן מחירים. כל הנתונים האלה ייעשו לכם סדר וימקדו אותכם בהחלטות. מידע שיכול לחסוך לכם זמן רב בשיטוטים וכסף.

עיצוב מטבח

אני מתמחה בעיצוב מטבחים עם וותק שלמעלה מעשור שנים. עבודות התכנון והעיצוב שלי מקצועיות ונעשות בעזרת הדמיה ממוחשבת תוך הקפדה לפרטים והתאמה לצורכי הלקוח. בתום שלב התכנון הראשוני אני אלווה אותכם בבחירת החומרים, הפרזול, הכיור, החיפוי והשיש והשילוב והתאמה בניהם. אני מוציאה תוכנית חשמל ואינסטלציה לדירות קבלן ומלווה דיירים בשינויים מול הקבלן.

עיצוב פנים

אני מעצבת פנים ומלווה דיירים שמבקשים לשפץ את כל הבית, לשדרג בית לפני מכירה, להלביש ולרענן את הבית כולו או רק חדר. אני יוצאת עם ללקוחות ליום קניות בנושא מסוים כמו רכישת מטבח, תאורה, קרמיקה, אלומיניום, רכישת ריהוט, וילונות ועוד. הכול בהתאם לצורכי הלקוח והתקציב.

כתיבת תוכן

אני עיתונאית למעלה מ 15 שנה מתמחה בכתיבת תוכן לקידום, פרסום, תוכן לבלוג או לאתר עסקי כולל בחירת תוכן לקמפיין פרסומי, לעמודי נחיתה, ניוזלטר או פלייר פרסומי.